Produktívne a bezpečne – aj v drsnom prostredí

Vy sa sústreďte na podstatné veci - na svoje remeslo. Vysoko kvalitné a odolné náradie vám dodáme my. Pre bezpečnú a produktívnu prácu. S bezkáblovými systémami náradia, kde sa jeden akumulátor hodí do všetkých zariadení, si flexibilne poradíte s akoukoľvek úlohou.

  

3M – riešenie bezpečnosti práce v stavebníctve

Staráme sa o vašu bezpečnosť

Stavebníctvo zahŕňa veľký počet komplexných odborov. Často ide o veľké projekty, napríklad pozemných alebo podzemných stavieb, ktoré vyžadujú aj množstvo ďalších stavebných odborov a remesiel. V spoločnosti 3M pracujeme každý deň na tom ako ďalej optimalizovať riešenie pre bezpečnosť práce a minimalizovať ohrozenie zdravia vašich zamestnancov pri ich komplexných pracovných činnostiach.

V tejto brandži vznikajú obdivuhodné stavebné diela – a pritom sa vaši zamestnanci vystavujú mnohým rizikám. Medzi ne patrí poranenie hlavy a očí, nebezpečenstvo poškodenia sluchu, vdýchnutie škodlivých látok zo vzduchu, pád z výšky, UV žiarenie a podobne. Spoločnosť 3M vám ponúka integrované riešenia ochrany zdravia pri práci, navrhnuté tak, aby vašim zamestnancom prinášali ochranu a pohodlie. Spoločnosť 3M ako spoľahlivý partner urobí všetko pre to, aby vám pomohla vytvoriť bezpečné pracovné prostredie.

    

Bosch – Professional AMP-Share a Biturbo Power

    

Mnoho značiek. Mnoho nástrojov. Jeden akumulátor!

Ďalšia výhoda 18V akumulátorov Bosch Professional? Bosch Professional je tvorcom akumulátorového systému AMPShare, ktorý funguje pri celom rade značiek. Vďaka tomu je 18V akumulátor Bosch Professional kompatibilný nielen s prístrojmi Bosch Professional, ale aj s prístrojmi mnohých iných značiek, ktoré sa k tejto skupine pridali. Vďaka neustále sa rozrastajúcemu zoznamu partnerských značiek, máte možnosť využívať stále viac prístrojov s akumulátorovým systémom a ďalej tak rozširovať portfólio vášho náradia. Vďaka viac ako 80 miliónom predaných akumulátorov a rýchlo rastúcej komunite, predstavuje AMPShare 18V akumulátorový systém, na ktorom môžete stavať.

Prehľad všetkých výhod:

  • plne kompatibilný,
  • špičková akumulátorová technológia,
  • profesionálne zázemie,
  • šetrí čas, miesto a peniaze.

JEDEN 18 V AKUMULÁTOR – NAPÁJANIE AKO CEZ KÁBEL

BITURBO Brushless je synonymom vysoko výkonného akumulátorového náradia, ktoré je rovnako silné ako pri napájaní káblom – s 18V akumulátorom. Náradie BITURBO si poradí aj s tými najnáročnejšími materiálmi a úlohami – rýchlejšie, ľahšie a jednoduchšie. Náradie BITURBO je vďaka výkonnému akumulátoru ProCORE18V mobilné a poskytuje rovnaký výkon ako náradie napájané káblom s až 2 000W.

   

Fein Multimaster – teraz s 18-voltovým systémom AMPShare

Akumulátory MULTIMASTER

Akumulátory MULTIMASTER, modely 500, 700 a 700 1.7 sú k dostaniu s akumulátorovým rozhraním 18V systému AMPShare. AMPShare ‒ powered by Bosch: Tak sa nazýva nová globálna akumulátorová platforma, zjednocujúca rôznych výrobcov.
Táto akumulátorová platforma poskytuje používateľom jasné výhody: Zákazníci partnerských firiem môžu existujúce 18V akumulátory AMPShare používať spoločne s FEIN MULTIMASTER 500, 700 a 700 1.7. Aj zákazníci značky FEIN si vďaka AMPShare rozšíria možnosti použitia, pretože môžu používať elektronáradie s akumulátormi AMPShare bez ohľadu na ich výrobcov. Tento udržateľný systém tak ponúka zákazníkom vyššiu flexibilitu a úsporu nákladov.

FEIN je vynálezcom multifunkčného náradia

MULTIMASTER je od svojho vynájdenia firmou FEIN, pred viac ako 50 rokmi, synonymom úspechu – a to po celom svete. Dnes má spoločnosť FEIN v programe tri výkonnostné triedy týchto strojov s napájaním zo siete aj z akumulátora, rozčlenené na MULTIMASTER 300, 500 a 700. Užívatelia toto náradie oceňujú ako univerzálneho pomocníka, pokiaľ ide o rezanie, brúsenie, leštenie, rozbrusovanie, pilovanie, škrabanie, krájanie a čistenie. Ak ide o špeciálne aplikácie, profesionáli ako stolári, tesári a výrobcovia interiérov sa spoliehajú na MULTIMASTER rovnako ako obrábači kovov a zámočníci.

   

VOLTCRAFT – nové rady multimetrov

Funkcie šité na mieru vášmu remeslu

Všetky tri nové modelové rady napomáhajú prostredníctvom optimalizovaných displejov, nových puzdier s mechanickou ochranou a množstvom ďalších vlastností k tomu, aby ste sa mohli 100% sústrediť na svoju prácu.

Rad VC-800 ponúka napr. inovatívnu magnetickú technológiu.
Na meranie tak máte obe ruky voľné! Extra silné neodymové magnety, integrované v puzdre, zaisťujú bezpečné uchytenie na dvere rozvádzača. Okrem toho je možné jeden z meracích hrotov upevniť na prístroj magneticky.

Meracie prístroje sa navyše vypínajú, až keď ste hotoví a nie v momente, keď práve stojíte na rebríku.

Náš tip:

Spotrebný materiál pre vaše stavby

Pre každý servisný zásah, hrubú stavbu alebo dielňu.

Najlepšie inovácie pre vaše remeslo a techniku

Ponúkame široký výber skrutiek a ďalšieho montážneho materiálu

Doplnkové služby platformy Conrad Sourcing