Voltcraft® - profesionálne meracie prístroje za najlepšiu cenu

Od roku 1982, kedy vznikol digitálny multimeter DM 300, Conrad načúva potrebám svojich zákazníkov. Voltcraft tak ponúka zariadenie pre profesionálov, ako sú multimetre, nabíjačky, laboratórne zdroje energie, pyrometre, prístroje na meranie energie, osciloskopy a mnoho ďalších. Prístroje značky Voltcraft spĺňajú vysoké štandardy kvality na európskom trhu a sú ideálne pre každodennú prácu v laboratóriách, dielňach a predovšetkým v priemyselných závodoch, ktoré vyžadujú zariadenie s vysokou spoľahlivosťou a presnosťou. Ponuka takmer 1 500 produktov umožňuje tiež výber zariadení pre diagnostiku a kontrolné činnosti v mnohých priemyselných odvetviach.

Meranie elektrických veličín

 

Zariadenia pre kontrolu elektrických inštalácií umožňujú presnú diagnostiku, zaisťujúce zníženie nákladov na prípadné opravy a prestoje vo výrobných linkách. Použitie multimetrov, kliešťových ampérmetrov, testerov káblov alebo detektorov napätia pomôže pri hľadaní živých káblov a zaistí, že žiadna porucha nenaruší elektrický systém. Meracie prístroje v kategórii do CAT IV 600 V, ako aj tie so stupňom krytia IP65 a vyšším, vám umožnia pracovať v náročných priemyselných podmienkach. Aj tieto prístroje však poskytnú príslušné meracie funkcie a presné údaje so všetkými bezpečnostnými opatreniami.

Pozrite sa tiež na ponuku meračov uzemňovacieho odporu, testerov káblov a izolácií, testerov objímok, lokátorov káblov, indikátorov rotácie fáz a analyzátorov magnetického poľa!

 

Zobraziť kategórie »

 

 

 

 

Odporúčané produkty

Meranie neelektrických veličín

 

Zariadenie na meranie podmienok prostredia, rovnako ako iné prístroje, umožňujú detekciu, testovanie a meranie podmienok panujúcich v priemyselných závodoch. Pyrometre, termovízne kamery a priemyselné teplomery patria medzi základné riešenia značky Voltcraft, ktoré uľahčujú každodenné kontroly v skladoch, výrobných závodoch a priemyselnom prostredí. Kontrola kvality produktov, bezpečnosti zamestnancov a zabezpečenie optimálnych pracovných podmienok sú procesy riadené presnými zariadeniami na meranie intenzity zvuku, svetelného toku a vlhkosti (ako pre testovanie prostredia, tak i materiálov). Diagnostika ťažko dostupných priestorov v mechanických systémoch a na výrobných linkách je ľahšia pri použití inšpekčných kamier Voltcraft s možnosťou použitia rôznych uhlov pohľadu na pohodlnom displeji.

Pozrite sa tiež na ponuku meračov kvality a parametrov vzduchu, záznamníkov údajov o meraní, prístrojov pre analýzu vody a pôdy, meračov radiácie a elektromagnetického poľa, tachometrov, hrúbkomerov, kalibračných zariadení, meračov vibrácii a digitálnych mikroskopov!

 

Zobraziť kategórie »

Odporúčané produkty

Laboratórne meracie prístroje

 

Osciloskopy, generátory funkcií a signálov a Voltcraft merače frekvencie pre testovanie elektronických zariadení sú špecializované zariadenia, ktoré umožňujú presné meranie v laboratórnych podmienkach. Analógové a digitálne osciloskopy s frekvenčnou charakteristikou 10 - 250 MHz sú vybavené početnými automatickými funkciami a majú vzorkovaciu frekvenciu až 500 MSA/s na kanál. Štandardné modely osciloskopov sú vybavené displejom pre jednoduchú prezentáciu signálov. Zariadenia Voltcraft sú ideálne na meranie parametrov signálu a porovnanie dvoch signálov a elektrických veličín. Vďaka vysoko kvalitným funkčným generátorom bude možné merať úroveň skreslenia vznikajúcich v testovaných analógových alebo digitálnych elektronických systémoch.

Meracie prístroje umožňujú presné porovnávacie analýzy a diagnostiku porúch v zariadeniach, prototypoch, integrovaných obvodoch a mnohých ďalších. Vyberte si to správne meracie zariadenie Voltcraft pre svoje laboratórium!

 

Zobraziť kategórie »

Odporúčané produkty

Napájacie zdroje

 

Napájecí zdroje Voltcraft jsou zařízení, která poskytují stabilní napájení pro spolehlivý provoz různých zařízení používaných v kancelářích, v domácnosti i v průmyslových podmínkách. Díky napájecím zdrojům, které neustále vylepšujeme, budou v laboratoři všechna vaše elektronická zařízení fungovat bez přerušení. Navíc záložní zdroje zajistí napájení i v případě přepětí, nebo selhání v rozvodné síti. Výrobky značky Voltcraft zahrnují stolní napájecí zdroje, automobilové měniče a převodníky DC / AC nebo DC / DC, a v neposlední řadě laboratorní izolační transformátory, zajišťující bezpečné galvanické oddělení zařízení od energetické sítě. Díky laboratorním měřicím přístrojům Voltcraft budete disponovat profesionálním zkušebním vybavením.

Prohlédněte si také napájecí adaptéry, regulované zdroje napětí, transformátory měnící střídavé napětí, napájecí zdroje pro notebook a příslušenství pro napájecí zdroje!

 

Zobraziť kategórie »

Odporúčané produkty

Nabíjacia technika

 

Nabíjacia technológia Voltcraft znamená kvalitu a bezpečnosť vďaka kombinácii optimálnych nabíjacích a diagnostických funkcií. Nabíjačky vám umožnia nabíjať rôzne veľkosti batérií všetkých štandardných technológií batérií, ako sú napríklad LiIon, NiCd, NiMH alebo NiZn. Široká ponuka vám umožní vybrať si ten správny model z USB nabíjačiek, bezdrôtových nabíjačiek, solárnych alebo vysokokapacitných powerbaniek, poskytujúcich záložnú energiu pre vaše zariadenie. Merače batérií do áut a automatické nabíjačky umožnia bezpečné uvedenie autobatérie do prevádzky a môžu byť použité ako v domácnosti, tak aj v profesionálnom autoservise.

Pozrite sa tiež na kategórie univerzálnych nabíjacích staníc, nabíjačiek olovených batérií, testerov batérií v aute i meračov ostatných akumulátorov!

 

Zobraziť kategórie »

Odporúčané produkty

Kvalita a bezpečnosť

 

Výrobky značky Voltcraft® sú vyvíjané v technologickom centre Conrad (CTC) s dôrazom na najvyššie štandardy. Všetky zariadenia spĺňajú požiadavky a medzinárodné normy kvality i bezpečnosti, ako sú CE a EN, a v mnohých prípadoch aj certifikáty TÜV-GS a VDE a podobne. Okrem toho sú tiež dodržiavané najvyššie normy ochrany životného prostredia a smernice RoHS behom celého životného cyklu, t.j. počas výroby, prevádzky, ale aj likvidácie produktu. Zóna EPA, ako aj celý systém riadenia ESD, certifikovaný spoločnosťou TÜV Nord, v súlade s DIN EN 61340-5-1, zaisťuje profesionálne a bezpečné zaobchádzanie s elektronickými súčiastkami, ktoré sú náchylné na elektrostatické výboje.

 

 

Prohlédnout celou nabídku Voltcraft »

 

https://www.conrad.cz/binaries/content/gallery/ccpjunior-cz/brands/voltcraft/hlavni-stranka/kvalita-a-bezbecnost.png