Riaďte svoje toky energií efektívnejšie a úspornejšie.

Riešenie pre neustále sa zvyšujúce počty spotrebičov, integráciu obnoviteľných energií, poskytovanie elektromobility a realizáciu cieľov ochrany klímy.

Webasto  |  Siemens  |  Brennenstuhl

 

Webasto


Spoločnosť Webasto vám pomôže pri rozhodovaní v otázkach perspektívnej mobility. Vďaka výkonným nabíjacím staniciam, komplexným službám a digitálnemu prepojeniu ponúkame vhodné riešenie na nabíjanie. Nástenné boxy Webasto poskytujú nabíjací výkon 11 alebo 22 kW, ktorý je na trhu štandardný, backend pre digitálny manažment prostredníctvom portálu alebo aplikácie, autorizáciu užívateľa, fakturáciu nabíjania a dynamický manažment zaťaženia. Vytvorte si svoje portfólio s inovatívnymi produktmi na nabíjanie, ktoré sú kompatibilné s externými rozhraniami a systémami ako sú systémy energetického manažmentu (EMS).

Prehľad výhod:

  • Intuitívne ovládanie: Jednoduchá digitálna správa chytrých nabíjacích staníc Webasto s inovatívnym a bezplatným backendom Webasto ChargeConnect
  • Flexibilita: Rýchla integrácia do EMS nehnuteľnosti
  • Inteligentné funkcie: Dynamický manažment zaťaženia zamedzuje výpadkom prúdu a šetrí náklady

     

Produkty Webasto

Siemens

Bezpečná voľba – teraz ešte múdrejší

Vyššia transparentnosť a viac miesta v rozvádzači vďaka ochranným spínačom SENTRON od spoločnosti Siemens s funkciou merania a komunikácie.

V rámci elektrifikácie sa zvyšuje počet spotrebičov a komplexita rozvodov energie. Aby bola zaistená disponibilita zariadení a ochrana osôb, je v distribúcii energie zásadná transparentnosť a súčasne dodržanie príslušných noriem. Zamedzíte tak výpadkom zariadenia a predvídavou údržbou udržíte komponenty vždy v aktuálnom stave. Ochranné spínače SENTRON od spoločnosti Siemens s funkciou merania a komunikácie zaisťujú ako transparentnosť, tak aj viac miesta v rozvádzačoch vďaka svojej malej konštrukčnej šírke (1 jednotka). Kompaktné výkonové vypínače 5SL6 COM pritom rozlišujú medzi preťažením a skratom, spínače AFDD/LS 5SV6 COM navyše aj medzi sériovým a paralelným chybovým elektrickým oblúkom. Okrem toho merajú prúd, napätie, energiu a výkon, sieťovú frekvenciu a teplotu. Nielen že chránia prúdové obvody, ale umožňujú tiež získavanie informácií o spínacom stave a poruchách v prúdovom obvode. V prípade dovybavenia je možné štandardné zariadenie jednoducho rozšíriť o spínač pomocného/chybového signálu
5ST3 COM. Data transceiver 7KN Powercenter 1000 zhromažďuje namerané hodnoty a odovzdáva ich nadradeným systémom za účelom vizualizácie a vyhodnotenia.

Siemens

© Siemens AG 2022. Všetky práva vyhradené.

Produkty Siemens

Brennenstuhl

19-palcové a 10-palcové zásuvkové lišty do rozvádzačov v priemyselnej kvalite

Značka brennenstuhl® ponúka vďaka 10-palcovým a 19-palcovým zásuvkovým lištám optimálne rozšírenie pre serverové skrine. Spoľahlivá a bezporuchová prevádzka skriňových rozvádzačov je nevyhnutná pre vysokú produktivitu v priemysle. Preto ponúka tento popredný výrobca zásuvkové lišty v 19-palcovom a 10-palcovom formáte v priemyselnej kvalite. Zásuvkové lišty sa hodia na inštaláciu do sieťových alebo serverových skríň. Značka brennenstuhl® ponúka rôzne zásuvkové lišty na techniku skriňových rozvádzačov. K dispozícii sú modely s 10-ampérovou poistkou, odrušovacím filtrom EMI/RFI, ochranou proti prepätiu alebo s automatickým ističom a zástrčkou, špeciálne na použitie s UPS.

WiFi zásuvkové lišty s ovládaním cez aplikáciu

Chytré WiFi zásuvkové lišty pre inteligentnú a automatickú reguláciu prúdu ponúka brennenstuhl®Connect, čo je systém Smart Home značky brennenstuhl®. Viacpočetné zásuvky WLAN sa pýšia šikovnými funkciami a ovládaním cez bezplatnú aplikáciu brennenstuhl®Connect App.
Je tak možné automaticky riadiť viac zásuviek, resp. prístrojov pripojených k WiFi zásuvkovej lište. Vďaka tomu, že je možné pomocou jednoduchého chytrého adaptéra ovládať vždy len jeden prístroj, prínos viacpočetnej zásuvky WLAN sa ešte násobí.

Viac

Produkty Brennenstuhl

Elektromobilita:

WEBASTO

Schneider Electric

PHILIPS

WEBASTO

Schneider Electric

PHILIPS

WEBASTO

WEBASTO

PHILIPS

WEBASTO

WEBASTO

WEBASTO

Keba

WEBASTO

WEBASTO

Inštalačné prístroje:

SIEMENS

Schneider Electric

EATON

EATON

EATON

EATON

Inteligentné zásuvkové lišty

BRENNENSTUHL

Schneider Electric

EATON

Renkforce

Doplnkové služby platformy Conrad Sourcing

 

 

 

100 rokov spoločnosti Conrad

Slávte s nami a profitujte zo skvelých jubilejných ponúk, ktoré vám uľahčia vašu každodennú prácu.

Viac

Radca Conrad k úsporám energie

Tipy a užitočné informácie. Možnosti, ako znížiť náklady na energie.

Viac

Prihláste sa na odber noviniek

Nezmeškajte žiadnu novinku a získajte množstvo ďalších výhod.

Viac