Elektronické súčiastky

Každý elektrický a elektronický obvod sa môže skladať z mnohých menších prvkov.  Môžu vykonávať rôzne funkcie a majú rôzne puzdrá a rozmery. Naša ponuka zahŕňa pasívne, aktívne a elektromechanické komponenty. Široký sortiment nám umožňuje podporovať veľké spektrum konštrukčných potrieb – od základných elektrických obvodov  až po inteligentné, multifunkčné zariadenia schopné plniť zložité úlohy.  Spolupráca s renomovanými výrobcami a dodávateľmi umožňuje prístup k najnovším technológiám a riešeniam. Naša ponuka je starostlivo vyberaná tak, aby spĺňala požiadavky inžinierov a konštruktérov v rôznych aplikačných oblastiach – od priemyselnej automatizácie cez telekomunikácie až po IoT riešenia. Ak si vyberiete komponenty od Conrada, vyberiete si partnera, ktorý pochopí a podporí vaše inžinierske ambície a pomôže vám premeniť inovatívne nápady na skutočné funkčné riešenia.

Aktívne súčiastky

Pasívne súčiastky

Elektromechanika

Najlepšie značky na trhu

Optimálne využitie energie vďaka najlepším súčiastkam

U nás nájdete dôležité elektronické súčiastky a systémy od špičkových výrobcov, ktoré zaistia riadenie a kontrolu elektronických tokov prúdu. Zaistite si svoju konkurencieschopnosť a inovatívnosť v priemyselných odvetviach, ako je automatizácia, robotika, biomechanika, výkonová elektronika, mechatronika a obnoviteľné energie.

  • Kvalitne a spoľahlivo

  • Perspektívne a konkurencieschopne

  • Agilne a inovatívne

Zaujímavé témy

Sprievodca elektromechanikou

Všetky dôležité informácie k tejto téme.

Zistiť viac

Sprievodca elektronickými súčiastkami

Všetky informácie na tému,

Zistiť viac

    

Náš sortiment jednožilových a viacžilových káblov pre širokú možnosť použitia v priemysle, kanceláriách a hobby, rovnako ako vhodné príslušenstvo, umožňuje kúpiť všetky produkty, ktoré potrebujete, na jednom mieste. Ponúkame okrem iného: riadiace, koaxiálne a telekomunikačné káble, káble na prenos dát, optické káble a fotovoltaické káble. Samozrejmosťou je aj príslušenstvo potrebné na inštaláciu - držiaky káblov, sťahovacie pásky, káblové priechodky, ale aj káblové štítky a zmršťovacie bužírky. Naša ponuka navyše zahŕňa aj prístroje na testovanie káblov a elektroinštalácií, ktoré zaistia bezpečnosť a spoľahlivosť vašich systémov. Inštalatéri ocenia náradie pre káble, vrátane profesionálnych krimpovacích, rezačiek a odstraňovačov izolácie – každú inštaláciu uľahčia a urýchlia. Zoznámte sa s celou širokou ponukou a vyberte si pre seba to najlepšie riešenie.

   

Naše odporúčania

Doplnkové služby, ktoré vám pomôžu dosiahnuť úspech

Mohlo by vás zaujímať