Technika sme my – automatizácia pre profesionálov

Spoločnosť Conrad vám jednoducho, rýchlo a komplexne dodá presne takú automatizačnú techniku, akú potrebujete. Na týchto stránkach nájdete všetko, čo sa týka modernizácie, rozšírenia a tiež údržby a opráv vašich priemyselných zariadení – spoločne s užitočnými tipmi, novinkami z oblasti techniky a zodpovedajúcimi odporúčaniami.

Objavte ďalšie témy súvisiace s automatizačnou technikou.

 


 

 Kompletný sortiment od popredných výrobcov   Viac ako 200 000 produktov z kategórie automatizácia Naše nové produkty a inovácie Viac ako 20 rokov skúseností so zákazníkmi z radov profesionálov

 

 

Platforma Conrad Sourcing Platform k naplneniu vašich potrieb v oblasti automatizácie

 

 

 

U nás nájdete aj širokú ponuku vhodného príslušenstva

Zobraziť ponuku

Údržba, modernizácia a rozšírenie vašich zariadení

Požiadavky na priemyselné zariadenia sú náročné: Pokiaľ možno vysoký stupeň automatizácie a dostupnosti v kombinácii s minimálnou náročnosťou údržby a opráv – to je predpoklad pre bezchybný chod. Vďaka modernizácii a flexibilnému rozšíreniu je možné procesy kedykoľvek optimalizovať. Okrem faktora bezpečnosti je relevantná aj dlhá životnosť, rýchle rozpoznanie chyby a jej odstránenie a tiež nízka spotreba energie.

Všetko od jedného výrobcu

U nás dostanete z jednej ruky všetko, čo budete potrebovať na údržbu, opravy, rozšírenie a modernizáciu vašich automatizovaných výrobných a procesných liniek. Vrátane náradia, meracej techniky a príslušenstva, tak aby ste mohli minimalizovať doby výpadku vašich zariadení. Efektívne nákupy, kompletný sortiment popredných výrobcov, najlepšie poradenstvo a rýchla a spoľahlivá dodávka – tomu my v spoločnosti Conrad hovoríme „One-Stop-Shopping“.

Signalizačná technika

Úplná transparentnosť dát pri digitalizácii

Digitálna revolúcia je v plnom prúde. Mobilné a cloudové výpočtové riešenia, priemyselný internet vecí, Priemysel 4.0, umelá inteligencia a učiace sa stroje utvárajú do budúcna priemyselné prostredie a v nasledujúcich rokoch ich úplne premenia. Digitalizované zariadenia a skriňové rozvádzače signifikantne zvyšujú efektivitu a významne prispievajú k zvýšeniu produktivity, zníženiu nákladov a tiež k zvýšeniu flexibility, bezpečnosti a transparentnosti počas výroby.

Transparentnosť dát

Dá sa tak napríklad vytvoriť popis stavu zariadenia s plnou transparentnosťou dát. Vďaka tomu je možné monitorovať spotrebu energie, znižovať náklady na energie alebo zvyšovať kvalitu siete. Spoločnosť Conrad vám ponúka všetok relevantný sortiment pre zvýšenie vášho stupňa digitalizácie z jedného zdroja – od PLC, cez senzory až po priemyselné počítače a riešenia pre priemyselný Ethernet.


 

Konštrukcia špeciálnych strojov, presne na mieru vašim požiadavkám

Komprimácia jednotlivých pracovných procesov v špeciálnom stroji ako kompaktné automatizačné jednotky zaisťuje efektívne automatizačné procesy na základe optimalizácie plôch, stavenísk, dôb taktu a nákladov.

Kompletný sortiment známych značiek

Spoločnosť Conrad vás podporí širokým sortimentom pri integrácii vašich automatizovaných procesov – v rámci ručnej alebo automatizovanej prevádzky alebo pri výmene existujúcich procesov špeciálnymi strojmi. Spoločnosť Conrad má k dispozícii kompletný sortiment celej rady známych výrobcov. 3D tlač na zákazku, ktorú poskytujeme v spolupráci s našou partnerskou firmou Protiq, ponúka kompletné spektrum aditívnej výroby v priemyselnej kvalite na splnenie vašich individuálnych požiadaviek.


 

Všetko pre rozvádzače

Priemyselný Ethernet

Novinky pre vás

S ohľadom na neustály technický vývoj je nutné trvalo sledovať dôležité inovácie v oblasti automatizačnej techniky. Tu nájdete prehľad stále dôležitejších tém s ohľadom na budúcnosť.

 

 Kompaktné riadenie s I/O v jednom puzdre konštrukcie REG
 Zásuvná úroveň prepojenia
 Kontrolér s operačným systémom Linux v reálnom čase

Jasný svetelný obraz pre maximálnu viditeľnosť, ktorý vylučuje nedorozumenie
 Rôzne režimy, svetelné obrazy a tóny pre všestranné použitie
  Robustný priemyselný dizajn proti UV žiareniu a vplyvom prostredia

 Vysoká funkčnosť v priemyselnom prostredí
 Vysoká konektivita
 Najvyššia variabilita vo vytváraní aplikácií
 Komunikácia cez rôzne protokoly
 Určenie pozície cez komunikáciu GNSS/GPS
Výmena dát cez komunikáciu LOGO!

Káblové svorky WAGO

Automatizačná technika pre vzdelávacie zariadenia

Tiež pre vzdelávacie zariadenia máme vhodné riešenia ako žiakov a študentov pri vyučovaní hravou formou zoznámiť napr. so senzorikou a riadiacou technikou a ako ju použiť.

 

Zobraziť

 

 

Automatizácia budov pre súkromné domy

Zapínanie poplašného zariadenia z dovolenky, ovládanie kúrenia cestou domov alebo jednoducho vypnutie svetiel v celom dome jedným kliknutím. Využite automatizáciu budov aj v súkromnej sfére a jednoducho a pohodlne ovládajte svoju domácnosť prostredníctvom smartfónu, tabletu alebo počítača.

Zobraziť

 

 

Významné značky v oblasti automatizácie

 

Vhodné príslušenstvo pre váš automatizačný projekt

Náradie

Meracia technika

Vybavenie prevádzky

Spotrebný materiál

Inštalačná technika

Správne náradie vždy po ruke a v prvotriednej kvalite. Prediktívne zamedzenie výpadkov vášho zariadenia alebo výrobných liniek. Vybavenie na prevádzku, sklad alebo kanceláriu. Spotrebný materiál na opravy vašich strojov a zariadení vždy k dispozícii. Inštalačná technika pre modernejšie a progresívnejšie elektroinštalácie.

Tru Components - dodávateľ vybavenia pre automatizáciu

Spoločnosť Tru Components sa zaoberá už dlhšiu dobu produktmi, ktoré sú využívané v automatizačnej technike. Pozornosť zameriava najmä na príslušenstvo a dbá vždy na to, aby produkty obstáli pri praktickom používaní a uľahčovali prácu.

Zobraziť

 

Doplnkové služby platformy Conrad Sourcing

 

 

 

 

Objavte výhodné ceny