• Platform for Everything Technical
  • Rýchle doručenie
  • Garantované vrátenie tovaru
  • Odborný predajca už od roku 1923

Koncový spínač Phoenix Contact MACX MCR-EX-SL-UI-REL-SP 2906165 1 ks

Ilustračný obrázok
Kategória výrobku
medzné spínač
Vstupný signál max. (Prúd)
21 mA
Vstupný signál max. (Napätie)
10.5 V
Typ
MACX MCR-EX-SL-UI-REL-SP
Rozmer.
(d x š x v) 113.7 x 12.5 x 107.9 mm
Datasheety: (PDF)
EAN:
Označenie výrobcu:
Objednávacie číslo:
Nie je k dispozícii


Celkom (345,00 € / kus)
345,00 €
prav.tax.untaxed s DPH 
Plus 0,00 € 
prav.priceAvailability.ecoparticipation.cost ...
prav.priceAvailability.privatecopyingfee.cost ...
Bez dodatočných nákladov na dopravu 
Doprava zadarmo
Overený predajca s technickou podporou

Technické parametre

  • Produktová rada: MACX Analog
  • Typ pripojenia: Zásuvné pripojenie
  • Prierez flexibilného vodiča: 0,2 mm² ... 2,5 mm²
  • Prierez pevného vodiča: 0,2 mm² ... 2,5 mm²
  • Prierez vodiča AWG: 24 ... 14;24 ... 22 (dvojitá koncovka vodiča bez plastovej objímky); 20 ... 16 (dvojitá koncovka vodiča s plastovou objímkou)
  • Šírka: 12,5 mm
  • výška 107,9 mm
  • Hĺbka: 113,7 mm
  • Farba: sivá (RAL 7042)
  • Materiál puzdra: PA 6.6-FR
  • Podmienky prostredia: Podmienky prostredia
  • Ochranný druh IP20
  • Teplota okolia (prevádzka): -20 °C ... 65 °C (ľubovoľná montážna poloha)
  • Teplota okolia (skladovanie/preprava): -40 °C ... 85 °C
  • Nadmorská výška: ≤ 2000 m
  • Normy/predpisy: GB/T 3836.1; GB/T 3836.3; GB/T 3836.4; GB/T 3836.8
  • Poznámka: Počas procesu interferencie sa môžu vyskytnúť mierne odchýlky.
  • Typ montáže: montáž na DIN lištu
  • Kategória prepätia: II
  • Stupeň znečistenia: 2
  • Prípustná vlhkosť (prevádzka): 5% ... 95 % (bez kondenzácie)
  • Dĺžka odizolovania: 10 mm
  • Maximálna vnútorná indukčnosť Li: zanedbateľná
  • ATEX: ATEX
  • IECEx: IECEx
  • Označenie: c
  • UL, USA / Kanada: UL, USA / Kanada
  • Strata výkonu:< 0,9 W
  • Rozsah napájacieho napätia: 9,6 V DC ... 30 V DC
  • CE: CE
  • Certifikát: DNV 21.0089 X
  • Elektromagnetická kompatibilita: Súlad so smernicou EMC
  • Interferenčné žiarenie: Interferenčné žiarenie
  • Schválenie stavby lodí: Schválenie stavby lodí
  • INMETRO: INMETRO
  • Odolnosť: EN 61000-6-2
  • Indikátor stavu: zelená LED dióda (napájacie napätie); žltá LED dióda (spínaný výstup); červená LED dióda, blikajúca (chyba siete alebo senzora, ERR)
  • Galvanické oddelenie medzi vstupom a výstupom: áno
  • Dodávka: Dodávka
  • Typická spotreba prúdu: 38 mA (24 V DC)
  • Maximálna spotreba prúdu: 90 mA (10 V DC)
  • Izolácia: Bezpečné oddelenie
  • Konfigurácia kontaktov: 1 prepínací kontakt
  • Trieda horľavosti podľa UL 94 (kryt): V0 (kryt)
  • Údaje o stavbe lodí: Údaje o stavbe lodí
  • Teplota: B
  • Vlhkosť: B
  • Vibrácie: A
  • EMC: A
  • Krytie: Požadovaná ochrana podľa predpisov musí byť zabezpečená pri inštalácii na palube.
  • Menovité izolačné napätie: 375 V AC
  • Skúšobné napätie: 2,5 kV AC (50 Hz, 60 s)
  • Prierez flexibilného vodiča (2 vodiče s rovnakým prierezom): 0,25 mm² ... 0,34 mm² (dvojitá koncovka vodiča bez plastovej objímky); 0,5 mm² ... 1,5 mm² (dvojitá koncovka vodiča s plastovou objímkou)
  • Údaje súvisiace s bezpečnosťou: Údaje súvisiace s bezpečnosťou
  • Vstupné napätie Ui: 30 V (prúdový a napäťový vstup)
  • Maximálne výstupné napätie Uo: 0 V DC (prúdový vstup); 3,9 V DC (napäťový vstup)
  • Maximálny výstupný prúd Io: 0 mA (prúdový vstup); 0,1 mA (napäťový vstup)
  • Maximálny výstupný výkon Po: 0 mW (prúdový vstup); 0,5 mW (napäťový vstup)
  • Maximálne bezpečnostné napätie: 253 V AC; 125 V DC
  • Funkčnosť: Funkčnosť
  • Materiál kontaktov: AgSnO2, tvrdo pozlátený
  • Vstupný prúd II: 120 mA (prúdový a napäťový vstup)
  • CCC / Čína Ex: CCC / Čína Ex
  • Štandard Spojeného kráľovstva: Štandard Spojeného kráľovstva
  • Galvanické oddelenie: Galvanické oddelenie
  • Vstupný odpor prúdového vstupu:< 28 Ω
  • Maximálny teplotný koeficient: 0,01 %/K
  • Maximálna chyba prenosu: 0,1 %
  • Spotreba energie: ≤ 1,2 W
  • Vstupný signálový prúd: 0,2 mA ... 20 mA; 0,18 mA ... 21 mA (maximálny rozsah)
  • IIC: max. externá indukčnosť Lo / max. externá kapacita Co: 100 mH / 3,3 µF, 5 mH / 4,7 µF, 1 mH / 6,3 µF
  • Vstupný výkon Pi: 0,9 W (vstup prúdu a napätia)
  • Hĺbka NS 35/7,5: 114,5 mm (zacvaknuté na montážnu lištu NS 35/7,5 podľa EN 60715)
  • Konfigurácia: DIP prepínače; potenciometer
  • Popis vchodu: iskrovo bezpečný
  • Vstupné signálové napätie: 0,1 V ... 10 V; 0,1 V ... 10,5 V (maximálny dosah)
  • Spínanie: Relé: Spínanie: Relé
  • Maximálny spínaný prúd: ≤ 4 A AC (cos phi = 1); ≤ 1 A DC (odporová záťaž, 24 V DC, 50 mW); ≤ 0,2 A DC (odporová záťaž, 120 V DC)
  • Inštalácia v Ex prostredí (EPL): Gc; Div. 2
  • Signál: Napätie/Prúd: Signál: Napätie/Prúd
  • Obvody Ex i (EPL): Ga; Da; Ma; Div. 1
  • Maximálna vnútorná kapacita Ci: 75 nF (pri prúdovom vstupe); zanedbateľná pri napäťovom vstupe
  • Úroveň integrity bezpečnosti (SIL, IEC 61508): Úroveň integrity bezpečnosti (SIL, IEC 61508)
  • Galvanické oddelenie vstupu/výstupu/napájania IEC/EN 61010-1: Galvanické oddelenie vstupu/výstupu/napájania IEC/EN 61010-1
  • Vstupný odpor napäťového vstupu:> 100 kΩ
  • Kroková odozva (0-99%): ≤ 22 ms
  • Testovacia zásuvka: Testovacia zásuvka
  • Maximálny priemer: 2 mm
  • Systematická schopnosť: Systematická schopnosť
  • Detekcia poruchy vedenia:< 0,1 mA (prerušenie vedenia);> 21,1 mA (skrat)
  • Prah spínania signálu prúdu "0": nastaviteľný pomocou DIP prepínačov (v krokoch po 1,25 %) a potenciometra (lineárne až do 2 % prahu spínania nastaveného DIP prepínačmi)
  • Spínacia hysterézia: vypnuté: cca 0,5 %, zapnuté: cca 1 %
  • Úroveň výkonu (ISO 13849): Úroveň výkonu (ISO 13849)
  • Presnosť bodu prepínania:< 0,1 %
  • Menovitý rozsah napájacieho napätia: 12 V DC ... 24 V jednosmerného prúdu -20 % ... +25 %
  • Maximálna celková chyba vstupného napätia: ± 10 mV
  • Maximálna celková chyba vstupného prúdu: ± 20 µA
  • Galvanické oddelenie výstupu/napájania IEC/EN 60079-11: Galvanické oddelenie výstupu/napájania IEC/EN 60079-11
  • Galvanické oddelenie vstupu/výstupu, napájanie IEC/EN 60079-11: Galvanické oddelenie vstupu/výstupu, napájanie IEC/EN 60079-11
  • IIB/IIIC: max. externá indukčnosť Lo / max. externá kapacita Co: 100 mH / 16 µF, 5 mH / 24 µF, 1 mH / 35 µF
  • IIA/I: max. externá indukčnosť Lo / max. externá kapacita Co: 100 mH / 24 µF, 5 mH / 35 µF, 1 mH / 48 µF
Typ

MACX MCR-EX-SL-UI-REL-SP

Kategória výrobku

medzné spínač

Vstupný signál max. (Prúd)

21 mA

Vstupný signál max. (Napätie)

10.5 V

Rozmer.

(d x š x v) 113.7 x 12.5 x 107.9 mm

Pripojenie

Push-in pripojenie pružinovou svorkou

Vstupný signál (napätie)

0.1 V ... 10.5 V

Vstupný signál (prúd)

0.18 mA ... 21 mA

Obsah

1 ks

Konfigurácia

DIP spínač

Šírka

12.5 mm

V

107.9 mm

Dĺžka

113.7 mm

Max. okolitá teplota

65 °C

Min. okolitá teplota

-20 °C

Napájacie napätie U (B)

9.6 V DC ... 30 V DC

Flexibilné priemer (max.)

2.5 mm²

Pevný prierez (max.)

2.5 mm²

Prierez flexibilné (min.)

0.2 mm²

Prierez pevný (min.)

0.2 mm²

Hĺbka

113.7 mm

IP20

UKCA

áno

Na stiahnutie

Datasheet

Datasheet 3579895 Koncový spínač Phoenix Contact MACX MCR-EX-SL-UI-REL-SP 2906165 1 ks

Návod na obsluhu a bezpečnostné pokyny

Návod na obsluhu a bezpečnostné pokyny 3579895 Koncový spínač Phoenix Contact MACX MCR-EX-SL-UI-REL-SP 2906165 1 ks

Popis

Koncový spínač so vstupom Ex i pre aktívne prúdové a napäťové signály a výstupom limitného relé (prepínanie). Nastaviteľné pomocou DIP prepínačov a potenciometrov, galvanické 3-cestné oddelenie, do SIL2 (SC3), PLc Cat.1, push-in pripojenie.

Tento text bol preložený strojovo.

Meracie prevodníky a meniče, ostatné - čo presne hľadáte?

Podobné produkty

(*Všetky ceny sú bez DPH.)